NOVINKY

arr3NOVINKYBiela, biela, biela komu by sa nepáčila............ Milujeme bielu farbu a preto sme pre Vás... arr3DOPRAVA ZADARMOAkčná ponuka dopravy zadarmo pre naše výrobky pri celkovej hodnote tovaru od 40 EUR. V rámci AKCIE... arr3ZĽAVY Nakupovať v našom e-shope sa teraz naozaj oplatí. Využite až 12 % zľavy ihneď pri nákupe pre...

TOVAR V AKCII

Naša cena 14,00 EUR
skladom
Naša cena 7,40 EUR
skladom
Naša cena 14,00 EUR
skladom

KONTAKTY

Kristián Šámšon-ESOP
Tajovského 18
940 01 Nové Zámky
tel: +421908984943
paramit@paramit.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 2,65 EUR
skladom
Naša cena 1,20 EUR
skladom
Naša cena 1,20 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 35% Ide to 28% Nie príliš 18% Vôbec 19%

<a href="http://www.najnakup.sk/" title="NajNákup.sk - porovnanie cien tovarov.">Najnakup.sk</a>


O NÁS

Firma Kristián Šámšon-ESOP bola založená v roku 1999 po dlhoročnej maloobchodnej činnosti s predajom karlovarského porcelánu, kryštálu, skla a potrieb pre domácnosť sme sa rozhodli venovať veľkoobchodnému predaju zn. Paramit.

 

Pod značkou Paramit nájdete tovar, ktorý vyniká jednoduchým a moderným Českým designom.  Naša firma sa snaží ponúknuť na slovenský trh veci, ktoré vynikajú nad ostatnými. Všetky obedové súpravy majú Certifikát nezávadnosti tovaru, ich použitie v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu je samozrejmosťou.

 

Od roku 2009 naša firma prebrala výhradné zastúpenie zn. Paramit na Slovensku, ktorá predstavuje široký sortiment interiérových doplnkov(váza, misa, svietnik , dekorácie, umelé kvety, obaly na kvety, garden doplnky, retro doplnky, lampáše( lucerny),obrazy, ..) a stolovania. V roku 2010 sme sa rozhodli vytvoriť aj tento e-shop.

 

Sme schopní zabezpečiť bezproblémový servis -od Vašich objednávok až po doručenie tovaru. Baleniu venujeme zvýšenú pozornosť , aby ste boli s našimi službami a tovarom trvale spokojní.

 

Pre veľkoobchodných odberateľov donesieme tovar zdarma

 

Tovar priebežne dopĺňame o novinky. Bolo by pre nás potešením, keby tovar zn.Paramit predstavoval elegantný darček, ktorý si nájde miesto v interiéri Vašej domácnosti, či pracoviska.

MWRhN2QwN